Yeni Nesil Pedometre ile Kızgınlık Anında Cebinizde

Bu yeniliklerin başında herhangi bir sürü yönetimi programına ihtiyaç duymadan çalışabilme prensibi gelmektedir. Nitelikli ve özel olarak geliştirilen radyo frekanslı okuyucusu ve pedometresi sayesinde hareketlilik ve hareketlilikteki değişimler tespit edilerek, doğrudan cep telefonu mesajı ile bilgilendirme yapılır.

Sizin İçin Özel Üretilmiş Teknoloji

Çiftçilerimizin işini kolaylaştırmak, onlara yenilikçi çözümler sunabilmek için her geçen gün gelişiyor, yeni fikirler üretiyoruz. 2007´den bu yana Hacettepe ve ODTÜ Teknokent de hayvancılık teknolojileri adına Türkiye´de ve dünyada devrim niteliğinde ürünler piyasaya çıkardık ve bir çok otorite tarafından kabul gördük. Ar-ge çalışmalarımız gelişen teknolojileri sektöre entegre edilmesinde durmaksızın devam etmektedir.

Hayatınızı Kolaylaştıran Kalite

Daha net bir tarifle Actimoo, Kaliteyi: "Müşterilerinde sürekli memnuniyeti sağlamak amacıyla, hedefe yönelik yeterli ve sağlıklı ürün, cihaz, hizmet üretmeyi ve desteklemeyi temel Kalite Prensipleri olarak belirlemiştir."
BİZDEN YENİ HABERLERİ BEKLEYİN

Actimoo ailesi olarak, ürünlerimiz ve çözümlerimiz sayesinde tarımsal faaliyetleri güçlendirip ülke ekonomisine katkı sağlayabilmek birinci önceliğimizdir. Actimoo Kalite Politikası, müşteri memnuniyeti çerçevesinde tasarlanmıştır. Kalite, sadece ürün kalitesi olarak değil, hizmet ve destek kalitesi de gözetilerek bir bütün olarak algılanmaktadır. Temel hedef, müşterileri ile dost olabilmiş bir markanın, tüm paydaşlarca hissedilebilmesidir.

Kolay Kurulum...

Pedometre hayvanınızın boynuna kolayca bağlanır. Okuyucu prize takılır. Kendi SIM kartı ile ek donanım gerektirmeden ACTIMOO sizin için artık takiptedir.

Her Büyüklükteki Çiftlik İçin İdeal Sistemdir.

Başlangıç paketi ile üç hayvan ile başlayabilirsiniz. İhtiyacınıza göre ek pedometre satın alabilirsiniz.

Aynı Pedometreyi Birden Fazla İnekte Kullanma İmkânı...

Pedometre takılı olan hayvanı gebe kalması durumunda, aynı pedometreyi bir başka hayvanda kullanabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Pil!

3 yıl pil ömrü ile kesintisiz kızgınlık takibi... Üstelik gerekli durumda pil değişimi mümkün...

7/24 Kesintisiz Takip ve Anında SMS İle Uyarı...

Siz uyursunuz ACTIMOO uyumaz, nerde olursanız olun ACTIMOO kızgınlığı kaçırmaz...

Ücretsiz Mobil Uygulama

iOS veya Android işletim sistemine sahip cep telefonu, tabletler ve bilgisayardan, pedometre takılı hayvanlarınızın hareketlerini grafiklerle görebilirsiniz.