5 inekten 100 ineğe, seyyar makineden sağım odalarına her sisteme uyumlu.

Sağmal ineklerde tohumlama ile ilgili yaşanan sıkıntılar 500 başlık büyük çiftliklerden 5-10 başlık aile işletmelerine kadar ortak bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Actimoo pratik yapısı ve alt yapı ihtiyacı olmaması sayesinde GSM şebekesinin çektiği her yerde, tam performanslı olarak çalışabilmektedir.

Actimoo'nun, diğer çözümlerden ayrıldığı en önemli yapısı, tüm verilerin bir anten aracılığı ile merkezi bir sunucuya taşınmasıdır. Böylece sunucu ve kurulum maliyetleri büyük oranda düşmektedir. Ayrıca okuyucu olarak isimlendirilen cihaz, çiftlikte ahırların olduğu konumlarda montajı dışında, kablolama vb. gibi maliyetlerde bulunmamaktadır. Böylece alt yapı, kablolama vb. gibi ekstra maliyetler olmaksızın, sadece gerçekten ihtiyaç duyduğunuz pedometreye ödeme yaparsınız.

Actimoo bugün 1500 başlık işletmelerde kullanıldığı gibi, 20 başlık işletmelerde de başarıyla kullanılmaktadır. Sağım odasına sahip, paralel hızlı çıkış sağım sistemlerine entegre çalışmasının yanında, mobil sağım makinesi ile sağım yapılan veya kilit arkası sağım sistemlerine sahip işletmelerde daha yüksek oranlarda kullanılmaktadır.Çünkü Actimoo, Anadolu Çiftçisinin sorunlarına, onun alım gücü düşünülerek üretildi. Çiftçimiz kazansın, kızgınlığı dert etmekten kurtulsun diye, büyük avantajlı fiyatlarla tüketiciye sunuldu.

Sadece bir kere kızgınlığı yakaladığınızda cebinizde kalan 500 TL ile rahat rahat bir Actimoo alabilirsiniz.

Her çiftlik için pedometre - Actimoo