ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi - Cuma
08:30 - 18:00

Çamlıca Mah. Anadolu Blv. N Blok 20 N 3 Yenimahalle/Ankara
Telefon : 0 312 299 21 64

BİZE YAZIN

 
 

Actimoo´ya Hoşgeldiniz

Actimoo, Hayvancılık Sektörü için Yenilikçi Çözümler Üreten "Agritechlab" tarafından "AutoMilk" için üretilmiştir. ActiMoo, klasik kızgınlık yakalama ürünlerinden farklı olarak, bünyesinde bir çok yeniliği bulundurmaktadır.


Kızgınlık Anında Cebinizde

Bu yeniliklerin başında her hangi bir sürü yönetimi programına ihtiyaç duymadan çalışabilme prensibi gelmektedir. Nitelikli ve özel olarak geliştirilen radyo frekansı anteni sayesinde hareketlilik ve hareketlilikteki değişimler tespit edilerek, doğrudan cep telefonu mesajı ile bilgilendirme yapılır. Yani kızgınlık ölçebilmek için gerekli malzemeler bir adet anten gerekli sayıda pedometre kemeri ve tanımlanmış bir sim karttır.


Sizin Özel Üretilmiş Teknoloji

Çiftçilerimizin işini kolaylaştırmak, onlara yenilikçi çözümler sunabilmek için her geçen gün gelişiyor, yeni fikirler üretiyoruz. 2007´den bu yana hayvancılık teknolojileri adına Türkiye´de ve dünyada devrim niteliğinde ürünler piyasaya çıkardık ve bir çok otorite tarafından kabul gördük. Ar-ge çalışmalarımız gelişen teknolojileri sektöre entegre etme noktasında durmaksızın devam etmektedir.


Bizden Yeni Haberleri Bekleyin

Actimoo ailesi olarak, ürünlerimiz ve çözümlerimiz sayesinde tarımsal faaliyetleri güçlendirip ülke ekonomisine katkı sağlayabilmek birinci önceliğimizdir. Actimoo Kalite Politikası, müşteri memnuniyeti çerçevesinde tasarlanmıştır. Kalite, sadece ürün kalitesi olarak değil, hizmet ve destek kalitesi de gözetilerek bir bütün olarak algılanmaktadır. Temel hedef, müşterileri ile dost olabilmiş bir markanın, tüm paydaşlarca hissedilebilmesidir.


Hayatınızı Kolaylaştıran Kalite

Daha net bir tarifle Actimoo, Kaliteyi: "Müşterilerinde sürekli memnuniyeti sağlamak amacıyla, hedefe yönelik yeterli ve sağlıklı ürün, cihaz, hizmet ve destek üretmeyi temel Kalite Prensipleri olarak belirlemiştir."